Įeiti

Išnagrinėtas vartotojo ir UAB „Vilniaus energija“ ginčas dėl permokos grąžinimo

Komisija, išnagrinėjusi vartotojo D. L. ir UAB „Vilniaus energija“ ginčą dėl permokos už geriamąjį vandenį karštam vandeniui ruošti grąžinimo, nepripažino vartotojo reikalavimų pagrįstais.
2017-03-28
Šiluma, Vartotojams, Dėl įmonių kontrolės

AB „Energijos skirstymo operatorius“ – įpareigojimas perskaičiuoti vartotojui priskirtą skolą

Komisija, išnagrinėjusi vartotojo O. K. ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ ginčą dėl susidariusios skolos už suvartotą elektros energiją, įpareigojo elektros energijos skirstymo operatorių iš naujo perskaičiuoti vartotojo mokėtiną sumą.
2017-03-28
Elektra, Vartotojams, Dėl įmonių kontrolės

UAB „Anykščių šiluma“ pagrįstai atsisakė pakeisti šilumos paskirstymo būdą daugiabutyje

Komisija išnagrinėjo Anykščių daugiabučio namo gyventojų ginčą su UAB „Anykščių šiluma“ ir patvirtino, kad šilumos tiekėjas teisingai paskirsto šilumą daugiabutyje.
2017-03-28
Šiluma, Vartotojams, Dėl įmonių kontrolės

Komisijos sprendimas: UAB „Vilniaus energija“ šilumą paskirsto pagal gyventojų pasirinktą metodą

Komisija, išnagrinėjusi vartotojo A. A. M. ir UAB „Vilniaus energija“ ginčą, pasisakė, kad šilumos tiekėjas daugiabučiame name šilumą paskirsto pagal vartotojų pasirinktą metodą.
2017-03-28
Šiluma, Vartotojams, Dėl įmonių kontrolės
loading
dsaisissirink_elektros_tiekejaenergetikosabc
Naujienlaiškio prenumerata.
Užsakyti

Siūloma keisti karšto vandens suvartojimo normatyvus

Teikite pastabas ir pasiūlymus naujos redakcijos Šilumos ir karšto vandens kiekio nustatymo butų ir kitų patalpų savininkams, atsisakiusiems įsileisti šilumos ir karšto vandens tiekėjų bei šių sistemų prižiūrėtojų įgaliotus atstovus, metodikos projektui.
2017-03-27

UAB „Vilniaus energija“ – daugiau nei 1,3 mln. Eur bauda už licencijuojamos veiklos sąlygų pažeidimus

Komisija UAB „Vilniaus energija“ skyrė 1 307 740,67 Eur baudą už tai, kad bendrovė 2012–2014 m. šilumos tiekimo veiklai nepagrįstai priskyrė 24,3 mln. Eur ir pažeidė vartotojų interesą už šilumą mokėti tik būtinosiomis sąnaudomis pagrįsta kaina.
2017-03-24

Komisija skelbia viešajai konsultacijai Lietuvos elektros energijos kainų svyravimų rizikos draudimo galimybių analizę

Komisija pirmą kartą atliko Lietuvos elektros energijos kainų svyravimų rizikos draudimo galimybių analizę ir skelbia ją viešajai konsultacijai.
2017-03-23

Komisija suderino AB ,,Vilniaus šilumos tinklai“ ilgalaikio turto nusidėvėjimo laikotarpius

Komisija, siekdama užtikrinti, kad reguliuojamų šilumos tiekimo įmonių veikloje naudojamas turtas būtų eksploatuojamas efektyviai, suderino AB ,,Vilniaus šilumos tinklai“ ilgalaikio turto nusidėvėjimo laikotarpius.
2017-03-23

Komisija suderino UAB „Pasvalio vandenys“ bazines paslaugų kainas vartotojams

Komisija, įvertinusi UAB „Pasvalio vandenys“ 2014 m. faktines sąnaudas, vartotojams, kuriems vanduo apskaitomas bute, suderino 1,09 Eur/m3 (be PVM) geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinę kainą.
2017-03-23

Suderintos UAB „Pagėgių komunalinis ūkis“ bazinės geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainos

Komisija, įvertinusi UAB „Pagėgių komunalinis ūkis“ 2015 m. faktines sąnaudas, vartotojams, kuriems vanduo apskaitomas bute, suderino 2,41 Eur/m3 (be PVM) geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinę kainą.
2017-03-23