Įeiti

Patvirtinta Gamybos ir apkrovų duomenų teikimo metodika

Komisija, įgyvendindama ES reikalavimus dėl bendros regioninės elektros energijos rinkos kūrimo, patvirtino Gamybos ir apkrovų duomenų teikimo metodiką.
2017-01-13
Elektra, Dėl teisės aktų

Komisija išnagrinėjo vartotojo ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ ginčą

Komisija, išnagrinėjusi vartotojo V. Ž. ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ ginčą dėl elektros įrenginių prijungimo prie skirstomojo tinklo, nepripažino, kad elektros tinklo tiesimo iki vartotojo objekto sąnaudas turi padengti operatorius.
2017-01-13
Elektra, Vartotojams, Dėl įmonių kontrolės

Dėl UAB „Vilniaus energija“ 2016 m. gruodžio mėn. sąskaitų vartotojams

UAB „Vilniaus energija“ užtikrino, kad šilumos kiekiai ir galutinės sumos 2016 m. gruodžio mėn. sąskaitose vartotojams yra korektiškos ir teisingos, nes yra generuojamos automatinių sistemų be žmogaus įsikišimo.
2017-01-12
Šiluma, Vartotojams, Dėl įmonių kontrolės

UAB „Radviliškio šiluma“ investuoja į efektyvesnę šilumos gamybą

Komisija suderino UAB „Radviliškio šiluma“ pernai atliktą investiciją – už 50 tūkst. Eur Šeduvos centrinėje katilinėje buvo įrengtas 0,85 MW galios vandens šildymo katilas su ekonomaizeriu.
2017-01-12
Šiluma, Dėl investicijų
loading
dsaisissirink_elektros_tiekejaenergetikosabc
Naujienlaiškio prenumerata.
Užsakyti

Simno vartotojams suderintos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinės kainos

Komisija Alytaus r. savivaldybės įmonės „Simno komunalininkas“ vartotojams, kuriems vanduo apskaitomas bute, suderino 2,93 Eur/m3 (be PVM) geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinę kainą.
2017-01-12

Tauragės rajono savivaldybėje gamtines dujas skirstys AB „Energijos skirstymo operatorius“

Komisija, įvertinusi AB „Energijos skirstymo operatorius“ pateiktą prašymą vykdyti gamtinių dujų skirstymo veiklą Tauragės rajono savivaldybėje, priėmė sprendimą pakeisti išduotą licenciją, įtraukiant naują teritoriją.
2017-01-12

Pristatome apžvalgą apie nepriklausomų šilumos gamintojų pagaminamą šilumą

Komisija, apibendrinusi 2016 m. II ir III ketv. nepriklausomų šilumos gamintojų, kurie pagamintą šilumą tiekia į centralizuotus tinklus, pateiktus duomenis apie pagamintą šilumos kiekį, kainas ir prekybos apimtis, parengė ir skelbia rinkos apžvalgą.
2017-01-10

Komisija pateikia sausio mėnesio šilumos kainų statistiką Lietuvoje

Vidutinė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina sausio mėn. yra 4,83 ct/kWh (be PVM) ir, palyginus su gruodžiu, didėja 1,47 proc. Per metus vidutinė šilumos kaina sumažėjo 16,58 proc.
2017-01-09

Kviečiame skaityti naują „REGULA aktualijos“ numerį

Komisija pristato aštuntąjį leidinio „REGULA aktualijos“ numerį, kuriame kviečiame skaityti publikacijas apie tai, kas svarbu energetikos paslaugų teikėjams ir vartotojams.
2017-01-06

Karšto vandens tiekimo nutraukimas dėl hidraulinių bandymų – teisėtas

Komisija, išnagrinėjusi tarp vartotojo A. M. ir UAB „Vilniaus energija“ kilusį ginčą, nepripažino pagrįstais vartotojo reikalavimų ir prašymo atlyginti žalą, nes šilumos tiekėjas teisėtai nutraukė karšto vandens tiekimą hidraulinių bandymų metu.
2017-01-06